tel: 780 07 07 00
e-mail: biuro@max-lack.pl
ul. Księżogórska 96, Radzionków (Śląsk)

Malowanie aluminium

Lakierowanie proszkowe to idealna metoda na malowanie aluminium. Nasza lakiernia jest wyposażona w piec o wymiarach 9300 x 2000 x 1800 mm (długość x wysokość x szerokość) – możemy przyjąć zlecenie na pomalowanie elementów wykonanych z aluminium o długości nie większej niż 9 metrów.

Doskonale wiemy jak prawidłowo malować aluminium. Mamy doświadczenie w lakierowaniu proszkowym różnego rodzaju elementów aluminiowych – ogrodzenia aluminiowe, ramy, elementy maszyn czy sprzętów itp. Przykładamy dużą wagę do jakości wykonywanej przez nas usługi. Dbamy o prawidłowe przygotowanie powierzchni do malowania proszkowego, co ma bardzo duże znaczenie jeśli chodzi o efekt końcowy prac.

Elementy aluminiowe, które zostały pomalowane proszkowo zyskują odporność na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich powierzchnia jest gładka i pozbawiona zacieków.

Na usługę lakierowania proszkowego aluminium zapraszamy przede wszystkim Klientów ze Śląska i jego okolic. W tym Klientów z pobliskich miast: Radzionków, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Chorzów, Zabrze, Gliwice, Czeladź, Katowice, Siemianowice Śląskie, Ruda Śląska, Tychy, Sosnowiec i Świętochłowice.

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania.

Prezentacja lakierni proszkowej Max-Lack

 
 
Stawiamy wyłącznie na markowe materiały z najwyższej półki  Gwarantujemy wyjątkowo krótkie terminy realizacji, odbiór - realizacja - dostawa nawet w 24h Podejmiemy się nawet najbardziej nietypowych wyzwań

Jakość
Stawiamy wyłącznie na markowe materiały z najwyższej półki 

Krótkie terminy
Gwarantujemy wyjątkowo krótkie terminy realizacji, odbiór - realizacja - dostawa nawet w 24h

Elastyczność
Podejmiemy się nawet najbardziej nietypowych wyzwań

Strona główna Oferta Transport Procesy Lakiernia Cennik Kontakt
  - lakierowanie proszkowe        
  - malowanie ogrodzeń i bram        
  - cynkowanie ogniowe        
  - obróbka strumieniowo ścierna        
  - śrutowanie stali        
  - przygotowanie chemiczne        
  - malowanie aluminium